04/2023

Viki Jílková ambasadorkou YMCA

Vydáno dne 13. 12. 2023 (147 přečtení)
Viktorie Jílková, všestranně talentovaná sportovkyně, dvojnásobná mládežnická mistryně světa v thajském boxu, dvojnásobná juniorská mistryně Evropy v boxu, mistryně Evropy v hokeji do šestnácti let v roce 2022, kapitánka zlatého hokejového týmu na Evropském olympijském festivalu mládeže, členka YMCA Plzeň a velmi sympatická mladá dáma se stala novou ambasadorkou YMCA v ČR.


Viki, zapálená sportovkyně tělem i duší, pro kterou box není jen bojovým sportem, ale i příležitostí stále se dál posouvat a rozvíjet, uměním respektovat soupeře a možností jít si za svým cílem, přijala čestný titul Ambassador YMCA z rukou generálního sekretáře a předsedkyně YMCA v ČR.

Všem mladým, které by ráda motivovala k aktivnímu způsobu života, vzkazuje: „Nekoukejte do telefonu a makejte! Můžete dosáhnout všeho, co chcete, když si za tím půjdete.“

Je nám ctí, že máme mezi sebou tak cílevědomou a přitom pokornou osobnost. A držíme palce do dalších cest. A až se Viki probojuje na ty obě olympiády, budeme fandit :-).

Julie Bergerová, YMCA v ČR, foto: autorka textu

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]