03/2023

Český tensingový festival letos v Kolíně!

Vydáno dne 04. 10. 2023 (131 přečtení)

POZVÁNKA

Organizační festivalový tým pilně připravuje letošní festival, který se uskuteční o podzimních prázdninách (tj. 26.–29. 10.) v Kolíně.


Budou to čtyři dny plné hudby, her a zajímavých workshopů – od sportů, přes učení cizích jazyků, až po nahrávání a zpracování hudby.

Hlavní koordinátorkou festivalu je letos Bájí z Pelhřimova, o programovou náplň se budou starat Tomáš a Ondra z tensingu Běžel, o administrativu a podporu pro účastníky se postará Áňa z Kolína, stagemanagerem bude Dan z tensingu Pelhřimov, design spolu s propagací má na starosti Mena z tensingu Pražský Tyjátr a udržitelnost bude doménou Šmanký z Pelhřimova.

Není pochyb, že celá akce bude povedená a nezapomenutelná. Ať už ostřílený tensingář nebo úplný nováček, každý si přijde na své. Společným pojítkem budou nejen ranní a večerní zamyšlení, ale také závěrečný koncert pro veřejnost, kde účastníci festivalu předvedou, co se během akce (ale i v průběhu roku ve svých skupinách) naučili.

Přihlašovat se můžete na stránkách festival.tensing.cz, kde najdete i všechny potřebné informace a zároveň fotky a videa z minulých ročníků.

Jan Melichar, foto: archiv YMCA DAP

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]