02/2022

Unify Conference 2022

Vydáno dne 27. 05. 2022 (112 přečtení)
V termínu 20.–23. 10. 2022 proběhne ve Vídni čtyřdenní křesťanská konference pro všechny evropské ymkaře všech věkových kategorií. Přijďte se nechat osvěžit na těle, na duši i na duchu, získat novou inspiraci a energii pro svou práci v Ymce, poznat ymkaře křesťany z různých koutů Evropy, rakouskou Ymku, zažít spoustu nového – a to vše v budově Ymky přímo ve Vídni!


Půjde o jedinečný a nabíjející zážitek, jak mohou potvrdit účastníci minulých ročníků konference. Hlavním jazykem konference je angličtina, letošním tématem je pak „Be refreshed - renewed – moved“. Účastníci se budou moci těšit na zajímavý program s inspirativními přednáškami, volitelné workshopy, diskuze a zamyšlení, exkurze po Vídni, výlet, společné modlitby a chvály, dobré rakouské jídlo a na příležitost poznat dobrovolníky a zaměstnance, kteří v Ymce dělají opravdu mnoho dobrého.

Konference začíná ve čtvrtek odpoledne (16:00) a končí nedělním obědem (ve 12:30). Účastnický poplatek je stanoven ve výši 95 Eur, pro české účastníky je ovšem snížen pouze na 60 Eur. Dále je třeba si uhradit náklady na ubytování 3 noci a dopravu. V dvoulůžkovém pokoji v hotelu stojí noc pro jednu osobu 40 Eur, v jednolůžkovém 70 Eur, zároveň je možné za symbolický poplatek 25 Eur celou dobu v průběhu konference zůstat ubytovaný v budově Ymky ve spacáku v místní tělocvičně. Členům Ymky bude poskytnut příspěvek na částečnou úhradu nákladů na účast na konferenci, orientačně v hodnotě 2 000 Kč (výše ještě bude upřesněna). Vídni, výlet, společné modlitby a chvály, dobré rakouské jídlo a na příležitost poznat dobrovolníky a zaměstnance, kteří v Ymce dělají opravdu mnoho dobrého.

Více důležitých informací a instrukce k registracím najdete na webu http://www.ymca.cz/zahranicni-programy/zahraktuality/. Všichni členové i přátelé Ymky jsou na konferenci vřele zváni! Vídni, výlet, společné modlitby a chvály, dobré rakouské jídlo a na příležitost poznat dobrovolníky a zaměstnance, kteří v Ymce dělají opravdu mnoho dobrého.

Sára Dzvoniková

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]