2/2009

YMCA Znojmo obhájila titul!

Vydáno dne 18. 08. 2009 (6356 přečtení)
Korfbalisté YMCA Znojmo v sobotu 25. 4. 2009 získali na domácí půdě titul mistrů České korfbalové extraligy. Gratulujeme! Trojice nadšených fanoušků z ústředí YMCA v ČR jelo naše korfbalisty povzbudit, tak si můžete přečíst pár základních informací o tomto úžasném úspěchu.

Finálové utkání s Českými Budějovicemi začalo opatrným oťukáváním, které však trvalo jen pár minut, pak náš tým nasadil k trháku a dostatečným rozdílem v počtu střelených košů mohl hrát v pohodě. K závěru utkání se budějovičtí dotahovali a krásný zápas skončil 14:12.

Ovace fanoušků patřily vítěznému týmu YMCA Znojmo, ale určitě si poděkování zaslouží za celoroční podporu i oni sami a všichni další, kteří korfbalu v YMCA Znojmo pomáhají.

Na celý zápas se můžete podívat na internetu na adrese: http://ostatni-sporty.tvcom.cz/video/1937_t1-tj-znojmoms- ymca-vs-kcc-sokol-ceske-budejovice-25-4-09-od-16- 30-finale-ceske-korfbalove-extraligy.htm. (Samotný zápas začíná až v 15. minutě přenosu.)

Také ve finálovém zápase dorostenců hrál tým YMCA Znojmo. I přesto, že za naše družstvo hráli podstatně mladší hráči a objektivně by se dalo říct, že rozhodčí příliš objektivní nebyl, tak naši hráli moc pěkně a pokud vydrží, tak příští rok budou mít opět našlápnuto k titulu. Gratulujeme k zisku stříbrných medailí!

Bylo by skvělé, kdybychom se mohli jako ymkaři domluvit a příští rok se sjeli podpořit alespoň na finále náš tým YMCA Znojmo z různých Ymek v republice. Včas všem vyšleme zprávu. A o tom, že by se finále 2010 odehrálo bez naší účasti, ani neuvažujeme... Proč mě to vlastně vůbec napadlo? ;-)