02/2022

Setkali se zaměstnanci:
SeZam 2022

Vydáno dne 27. 05. 2022 (269 přečtení)
Brno, tam se letos uskutečnilo Setkání zaměstnanců. Proběhlo 23. a 24. března a to naživo! Ano, po dvou letech se konečně zaměstnanci Ymky napříč ČR potkali face to face z masa a kostí a prohovořili ta nejdůležitější témata, kterými si celonárodní hnutí ale i lokální Ymky prochází. Témata, která jsou palčivá ať už v negativním nebo pozitivním smyslu.


Bude nás víc? To byl podtitul setkání a otázka, která nás provázela celým dvojdenním. To je dobrá otázka, ne? Neodpověděli jsme si, zda bude, nebo nebude. Víme ale, že větší počet členů znamená větší dosah ymkařských programů a efektivnější využití veškeré energie a prostředků, které do nich vkládáme. A to chceme!

Ve středu jsme se stihli seznámit s analýzou současného stavu Ymky vůči různým cílovým skupinám, načež jsme pracovali na vyjasňování detailů ohledně konkrétních cílovek pro každého kolektivního člena. Když bylo hotovo, vydali jsme se ven z našeho velmi krásného ubytování s velikou zahradou a bazénem, do kterého vlezl ráno jen Petr z pražské Ymky. Asi mu na pokoji netekla voda. Naše procházka přes Špilberk vedla do brněnské Ymky na podívanou. Páni, brněnská YMCA má vážně hodně prostorů, už jste ji někdy navštívili?

Ve čtvrtek jsme dokončili práci na definicích cílových skupin a pod taktovkou Julie proběhla diskuze nad plánem Ymky, jak v budoucích krocích postupovat, aby se čísla členů zvedala. Pár velmi dobrých a zajímavých návrhů padlo, a tak je na čem stavět.
Držme si v tomto ohledu palce a hlavně nad tím aktivně uvažujme. Členové jsou ti, co Ymku tvoří a tvořit budou. Tak ať to stoupá!

Mariana Tauchmanová, YMCA Praha, foto: autorka textu

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]