Zlatá pro Viktorii v boxu

Autor: externí <protein(at)ymca.cz>, Téma: 02/2018, Vydáno dne: 11. 06. 2018

Ve dnech 30.–31. 3. 2018 se uskutečnil v Litvě boxerský turnaj mezi Českou republikou a Litvou, kterého se účastnily členky českého reprezentačního týmu, mezi nimi i 11 letá Viktorie Jílková z boxerského klubu BC Victoria YMCA Plzeň.

Viktorie vyhrála zlatou medaili pro Českou republiku ve své váhové kategorii, a tak poprvé v dresu s logem YMCA převzala cenu. Se svým osobním trenérem a hrdým otcem Lukášem Jílkem se Viki připravuje na reprezentování YMCA na Mistrovství boxu ČR v květnu tohoto roku. Společně ji držme palce. :-)

Viktorie je mistryní ČR v boxu

Dne 6. května zvítězila na Mistrovství ČR v boxu školní mládeže ve své kategorii jedenáctiletá Viktorie Jílková, členka boxerského klubu BC Victoria YMCA Plzeň.

Získala tak titul Mistr ČR po krátkém finálním zápase, kde svou soupeřku vyřadila během prvních 30 vteřin. Je nám ctí, že Viki na mistrovství reprezentovala YMCA Plzeň, na fotce ji vidíte v dresu s logem YMCA.

Soukupová, YMCA Plzeň, foto: archiv autorky textu