Volejbalový turnaj na Setkání YMCA 2018

Autor: -jvh- <jvh(at)centrum.cz>, Téma: 02/2018, Vydáno dne: 11. 06. 2018

Setkání YMCA nabízí každoročně řadu zajímavých her, soutěží, dílen a kde čeho... neodmyslitelně k němu ale už patří také turnaj volejbalových dvojic.

V letošním roce mělo velmi vyrovnaný průběh a rozhodčí se velmi zapotil při počítání výsledků jednotlivých týmů, kdo že to má vlastně postoupit do boje o třetí a čtvrté místo a především do finále, protože utkání v základní tabulce bylo velmi těsné a tak rozhodovaly až vítězné sety a body v jednotlivých setech.

Vlastní finále pak byl nervydrásající zážitek jak samotných hráčů, tak diváků – jak je možno vidět ze zápisu průběhu rozhodujícícho třetího setu. Podotýkám, že celý turnaj se z důvodu časové úspornosti hrál vždy do 15. Jak vidno, finalistům se nechtělo z kurtu, přestože už z jídelny voněl oběd, a tak Petr s Ivou nakonec podlehli Martině a Kubovi, kteří se ve třetím setu radovali z vítězství 19:21.

J. V. Hynek, foto: Julie Bergerová